Mecenas Dziecięcych Talentówedycja 2012/2013
1

Mikołaj Stępień, rysownik


Mikołaj rysuje głównie ołówkiem i kredkami, ale marzy o poznaniu innych technik. Najbardziej chciałby nauczyć się rysować sceny sztuk walki, postacie w ruchu.

2

Jakub Skalimowski, rysownik


Kuba bardzo chciałby uczyć się nowych technik rysunku, doskonalić swoje umiejętnoœci oraz marzy o profesjonalnych materiałach plastycznych.

3

Alicja Grochot, szachistka


Alicja chciałaby rozwijać swoje umiejętnoœści gry w szachy, nauczyć się więcej debiutów (sposobów gry w szachy). W przyszłoœści chciałaby zostać mistrzynią kraju oraz trenerem szachowym.

4

Karolina Tokarz, malarka


Gdyby Karolina miała zapewnione materiały plastyczne i możliwoœść rozwijania talentu, nie zmarnowałaby okazji, by spełnić swoje marzenie – dostać się do gimnazjum plastycznego.

5

Maciej Kędzierski, grafik komputerowy, informatyk


Chłopiec marzy o tym, by profesjonalnie i samodzielnie nauczyć się projektować strony internetowe oraz by dostać się do dobrego gimnazjum o wysokim poziomie przedmiotów matematyczno-informatycznych. Chciałby również w przyszłoœści studiować informatykę.

6

Julia Włodek, artystka sceniczna


Marzeniem Julii Włodek jest pięknie recytować, brać udział w przedstawieniach teatralnych. Ponadto chciałaby œśpiewać i grać na instrumentach muzycznych.

Martyna Kubik, gimnastyczka artystyczna i sportowa


Marzeniem Martyny jest poszerzać swoje umiejętnoœci z zakresu gimnastyki, nauki nowych elementów gimnastycznych. Chciałaby brać czynny udział w zawodach i pokazach, ponieważ posiada doskonałe predyspozycje do uprawiania tego rodzaju sportu.

7

Wiktoria Adamczyk, gimnastyczka artystyczna


Do największych sukcesów Wiktorii należą pierwsze miejsca w międzynarodowych zawodach na Węgrzech i w Hiszpanii. Jej celem jest dalszy rozwój, doskonalenie własnej techniki i umiejętnoœści oraz możliwoœć brania udziału we wszelkiego rodzaju turniejach, pokazach, zawodach.

8

Radosław Nowak, karateka


Radek marzy o otrzymaniu w przyszłoœści czarnego pasa oraz o tym, by zostać instruktorem karate kyokushin.

9

Marta Skalimowska, wokalistka i gitarzystka


Jej marzeniem jest takie dopracowanie swoich umiejętnoœści, aby wziąć udział w programie "Mam talent" bądŸ innym tego rodzaju konkursie.

10

Bartłomiej Wosik, muzyk


Marzeniem chłopca jest branie udziału w ciekawych, twórczych grupach i przedsięwzięciach pozaszkolnych. Chciałby również mieć możliwoœść uczestnictwa w profesjonalnych lekcjach gry na instrumencie klawiszowym.

11

Aleksandra Kot, wokalistka


Ola œśpiewająco kolekcjonuje szóstki z muzyki. Marzy o lekcjach œśpiewu i o gitarze, na której chciałaby nauczyć się grać, by w przyszłoœści stanąć na prawdziwej scenie i dać wspaniały koncert dla swoich fanów.

12
Realizacja strony: Maciej Kędzierski, Fundacja Czas Dzieci, 2013