Mecenas Dziecięcych Talentów » O akcji

O organizatorach

 

Fundacja Czas Dzieci – powstała początkiem 2012 roku przy działającym już od 7 lat w Krakowie portalu CzasDzieci.pl, aby rozszerzać dotychczasowe, społeczne działania firmy. Jej misją jest kreowanie nowych możliwości rozwoju edukacyjnego i kulturowego dzieci - w szczególności ze środowisk, w których te możliwości są niewielkie ze względu na terytorialne usytuowanie (małe miasta, wsie, ale też obrzeżne osiedla dużych miast).


Marzena Paszkot – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny  – działa na rzecz poprawy warunków życia rodziny i osób narażonych na wykluczenie społeczne, współpracuje i współdziała z komórkami organizacyjnymi urzędu, miejskimi jednostkami organizacyjnymi oraz innymi instytucjami, w zakresie przygotowania i wdrażania programów, projektów oraz działań wpływających na sytuację rodzin z terenu Gminy Miejskiej Kraków.

 

O akcji – pozostałe:

 • Mecenas Dziecięcych Talentów

  Przyszłość wielu dziecięcych talentów leży w naszych rękach, a nie od dziś wiadomo, że każda złotówka przeznaczona na rozwój najmłodszych jest najlepszą inwestycją w naszą wspólną przyszłość.

  więcej
 • Jak można pomóc?

  Zachęcamy do objęcia opieką konkretnego dziecka i pokrycia kosztów rozwoju jego talentu, np. koszt rocznego kursu, warsztatu szkoleniowego bądź innej formy rozwoju najbardziej odpowiedniej dla danego dziecka.

  więcej
 • Świadczenia dla Mecenasów

  W szczególny sposób chcemy podziękować mecenasom prezentując ich sylwetki, jako godny naśladowania przykład odpowiedzialności społecznej.

  więcej
Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
edycja 2012/2013

edycja 2012/2013

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Łukasza Szymańskiego oraz wszystkie dzieci objęte Projektem. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2019