Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Natalia Śliwiak

Natalia interesuje się sportem, a jej ulubioną dyscypliną jest lekkoatletyka. Oprócz sportowych zainteresowań, dziewczynka jest uzdolniona artystycznie, w tym aktorsko i plastycznie. Natalia brała udział w licznych konkursach plastycznych i recytatorskich, zarówno szkolnych jak, i pozaszkolnych. Ważnym doświadczeniem w życiu dziewczynki była przygoda na Warsztatach Aktorskich w Domu Kultury w Wieliczce, w roku szkolnym 2017/2018. Natalia uczestniczyła również w wielu zawodach lekkoatletycznych – jest aktualną mistrzynią Małopolski 2018- bieg na 100 metrów kategoria u 16 i vice mistrzynią w skoku w dal Małopolski kategoria u 16. Chodzi do klubu sportowego Wieliczanka. W tym roku przygotowuje się również do zawodów ogólnopolskich jak i egzaminów ośmioklasisty.

Cel to występ na olimpiadzie lekkoatletycznej.

 

Zostań Mecenasem talentu Natalii (kliknij)

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2019