Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Gabriela Janik, malarka

Gabrysia marzy o tym, aby zostać wielką malarką. Chciałaby wystawiać swoje prace w najlepszych galeriach świata.

 

Dziewczynka jest uczennicą IV klasy Szkoły Podstawowej nr 132 w Krakowie. Estetyczna wrażliwość, twórcza imaginacja i zdolności manualne dziewczynki zostały zauważone już w przedszkolu, gdzie w ramach możliwości rozwijała swój talent. Od tamtej pory Gabrysia maluje, rysuje, rzeźbi w glinie i plastelinie. Jej prace charakteryzują się wysoką precyzją wykonania, dekoracyjnością i dbałością o szczegóły. Najczęściej są to barwne kompozycje roślinno-ogrodowe i bajkowe światy wróżek.

 

Gabrysia ma na swoim koncie kilka wyróżnień. Zdobyła 2. i 3. miejsce w przedszkolnych konkursach dziecięcej twórczości oraz 3. miejsce w międzyświetlicowym konkursie plastycznym.

 

Gabrysia chciałaby coraz lepiej malować. Sfinansowanie profesjonalnych lekcji rysunku pomogłoby spełnić to marzenie.

 

Zostań Mecenasem talentu Gabrysi (kliknij)

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2018