• Gala podsumowująca I edycję projektu już za nami

  2013-06-17

  Wszystkim Mecenasom, ludziom wielkiego serca bez których projekt nie mógłby zaistnieć, zostały wręczone przez Prezydenta Miasta Krakowa podziękowania oraz pamiątkowe statuetki. Jednak to dzieci były głównymi bohaterami wydarzenia. W filmie pełnym pasji i talentów, który został przygotowany przez współorganizatora projektu Fundację Czas Dzieci, można było poznać bliżej ich sylwetki.

  więcej
 • Film dzieci z pierwszej edycji MDT

  2013-06-17

  Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Łukasza Szymańskiego oraz wszystkie dzieci objęte Projektem.

  więcej
 • Dziecięce talenty w Magistracie

  2013-06-03

  13 czerwca, o godz. 17.00, w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa rozpocznie się gala finałowa I edycji projektu „Mecenas Dziecięcych Talentów". Projektem zostało objętych dwanaścioro uczniów na co dzień uczęszczających do szkół peryferyjnych na terenie Gminy Miejskiej Kraków. Wszystkie dzieci mają marzenia i pomysły na swoją przyszłość oraz wiele determinacji, aby je zrealizować.

  więcej
 • Mikołajki już za nami

  2012-12-07

  W ten wyjątkowy dzień spotkaliśmy się na barce Augusta na Wiśle, by wszyscy wspólnie świętować, bawić się i inspirować do twórczych, przedświątecznych działań. Wszyscy, czyli dzieci objęte Projektem z rodzicami i rodzeństwem, Mecenasi ze swoimi dziećmi, organizatorzy oraz… Święty Mikołaj!

  więcej
 • Spotkanie mikołajkowe na Barce Augusta

  2012-12-03

  Projekt Mecenas Dziecięcych Talentów to nie tylko wspieranie uczniów uzdolnionych, ale także szereg wydarzeń towarzyszących skierowanych do naszych podopiecznych. Jednym z nich będzie spotkanie mikołajkowe - programie imprezy znajdą się liczne zabawy, warsztaty świąteczne oraz oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem.

  więcej
 • Podziękowania dla MDK przy al. 29 Listopada 102

  2012-11-19

  Fundacja składa serdeczne podziękowania dla Młodzieżowego Domu Kultury za współpracę przy projekcie Mecenas Dziecięcych Talentów.

  więcej
 • Mamy już logotyp projektu!

  2012-11-12

  Logo zostało zrealizowany na podstawie pracy Patrycji Świętek, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. Organizatorom najbardziej spodobał się symboliczny przekaz rysunku.

  więcej
 • Mecenas Dziecięcych Talentów w TVP Kraków

  2012-10-29

  Zachęcamy do oglądnięcia reportażu.

  więcej
 • Wyniki konkursu dla dzieci na logo projektu Mecenas Dziecięcych Talentów

  2012-10-08

  Przedmiotem konkursu była praca plastyczna przedstawiająca logotyp projektu Mecenas Dziecięcych Talentów, który w prosty sposób najpełniej zobrazuje jego charakter.

  więcej
 • Projekt oficjalnie rozpoczęty!

  2012-10-02

  Akcja, o której Państwo czytacie, właśnie rusza. Od tego momentu właśnie w tej zakładce publikować będziemy informacje o naszych postępach, sukcesach, ale także potrzebach. Zapraszamy wszystkich którym los dzieci nie jest obojętny do częstego zaglądania tutaj i trzymania za nas kciuków. Walczymy o przyszłość dzieci!

  więcej
Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2023