• Mecenas Dziecięcych Talentów

  Przyszłość wielu dziecięcych talentów leży w naszych rękach, a nie od dziś wiadomo, że każda złotówka przeznaczona na rozwój najmłodszych jest najlepszą inwestycją w naszą wspólną przyszłość.

  więcej
 • Jak można pomóc?

  Zachęcamy do objęcia opieką konkretnego dziecka i pokrycia kosztów rozwoju jego talentu, np. koszt rocznego kursu, warsztatu szkoleniowego bądź innej formy rozwoju najbardziej odpowiedniej dla danego dziecka.

  więcej
 • Świadczenia dla Mecenasów

  W szczególny sposób chcemy podziękować mecenasom prezentując ich sylwetki, jako godny naśladowania przykład odpowiedzialności społecznej.

  więcej
 • O organizatorach

  W kilku słowach przedstawiamy Fundację Czas Dzieci oraz inicjatora projektu z ramienia Urzędu Miasta Krakowa.

  więcej
Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
edycja 2012/2013

edycja 2012/2013

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Łukasza Szymańskiego oraz wszystkie dzieci objęte Projektem. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2018