Mecenas Dziecięcych Talentów » O akcji

Jak można pomóc?

Jeżeli nie wesprzemy młodych talentów, nie będą mogły się rozwijać. Potrzebują pomocy ludzi dobrej woli, którzy są w stanie pokonać barierę, która jest nie do pokonania przez rodziców dzieci. Dlatego szukamy firm lub osób prywatnych, które będą w stanie wesprzeć finansowo zajęcia, kursy i warsztaty czy pomoce naukowe, dzięki którym dzieci będą mogły zrealizować swoje pasje i marzenia.


Jak pomóc?

Zachęcamy do objęcia opieką  konkretnego dziecka i pokrycia kosztów rozwoju jego talentu (koszt rocznego kursu, warsztatu szkoleniowego bądź innej formy rozwoju najbardziej odpowiedniej dla danego dziecka). Po indywidualnych konsultacjach określających wysokość potrzebnej kwoty, pieniądze w formie darowizny należy przesłać na specjalne konto projektu Mecenas Dziecięcych Talentów ze wskazaniem na dziecko, któremu chcemy  pomóc.


Można również wpłacić dowolną kwotę na konto projektu bez konkretnego wskazania dziecka. Organizatorzy wtedy sami przeznaczą całość kwoty dla dzieci, które jeszcze nie znalazły swoich indywidualnych mecenasów, a które najbardziej potrzebują wsparcia.
 

 

Zobacz, co możemy zaoferować w zamian:

Świadczenia dla Mecenasów

 

Konto specjalne projektu Mecenas Dziecięcych Talentów

11 1140 2004 0000 3902 7489 1419 (mBank)

O akcji – pozostałe:

 • Mecenas Dziecięcych Talentów

  Przyszłość wielu dziecięcych talentów leży w naszych rękach, a nie od dziś wiadomo, że każda złotówka przeznaczona na rozwój najmłodszych jest najlepszą inwestycją w naszą wspólną przyszłość.

  więcej
 • Świadczenia dla Mecenasów

  W szczególny sposób chcemy podziękować mecenasom prezentując ich sylwetki, jako godny naśladowania przykład odpowiedzialności społecznej.

  więcej
 • O organizatorach

  W kilku słowach przedstawiamy Fundację Czas Dzieci oraz inicjatora projektu z ramienia Urzędu Miasta Krakowa.

  więcej
Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2018