Mecenas Dziecięcych Talentów » Mecenasi

Anikino - Kraina Zabaw Dziecięcych

Kraina Zabaw Dziecięcych ANIKINO w całości przeznaczona jest dla dzieciaków od 1 do 12 roku życia. Znajdą one u nas: sale zabaw wyposażone w zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, samochodziki i wiele innych atrakcji. Posiadamy też podwórko, na którym znajdują się zabawki, trampolina i zamek do skakania. Mamy 5 sal urodzinowych: kosmiczna, piracka, królewska, dżungla i smoki i dinozaury, w których dzieci od życia mogą obchodzić swoje imprezy urodzinowe i imieninowe. Posiadamy całoroczną wypożyczalnię strojów karnawałowych czynną od poniedziałku do niedzieli, od 9.00 do 20.30. Kiedy dziecko ma wolne w szkole, a rodzice muszą pracować polecamy dzieciom zabawy z Animatorami w Anikino (Dzień Wolnej Szkoły). Organizujemy imprezy dla Firm (Dzień Dziecka, Mikołajki) oraz dla grup szkolnych i przedszkolnych.
 

 

Kraina Zabaw Dziecięcych ANIKINO
ul. Nieduża 4, 31-443 Kraków
tel. 12 4113007
www.anikino.pl

e-mail: anikino@anikino.pl
czynne 7 dni w tygodniu od 9.00 do 21.00

 

         

Mecenasi – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2023