Mecenas Dziecięcych Talentów » Mecenasi

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie rokrocznie, od 2002 r., otrzymuje tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".


Tytuł wpływa na lepsze postrzeganie Firmy, poprawia wizerunek i podnosi prestiż Spółki - to Spółka stabilna, wiarygodna, rzetelna, uczciwa, atrakcyjna jako partner we współpracy, świadcząca usługi na wysokim poziomie, przyjazna środowisku naturalnemu.

Mecenasi – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
edycja 2012/2013

edycja 2012/2013

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Łukasza Szymańskiego oraz wszystkie dzieci objęte Projektem. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2023