Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Marta Surlas

Marta jest uzdolniona artystycznie, humanistycznie, o czym świadczą jej bardzo dobre wyniki w ogólnopolskim konkursie humanistycznym Omnibus 2016 i 2017 oraz w Alfiku Humanistycznym 2016 i 2017. Jej zainteresowania obejmują także nauki ścisłe, do czego zalicza się matematyka. Także w tej dziedzinie Marta była laureatką w Krakowskiej Matematyce w edycji 2017 i 2018, czy też zdobywała najlepsze wyniki w Kangurze Matematycznym 2017 i Konkursie Kuratoryjnym 2017. Dziewczynka zdobyła także tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

Marzeniem Marty jest pogłębianie wiedzy w zakresie matematyki oraz realizacja następnych osiągnięć w konkursach.

 

Zostań Mecenasem talentu Marty (kliknij)

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2024