Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Agata Szyrszeń, gimnastyczka artystyczna

Agata od 5 lat trenuje gimnastykę artystyczną w Polskim Towarzystwie Gimnastycznym Sokół w Krakowie i w swojej kategorii wiekowej osiąga bardzo wysokie rezultaty. Gimnastyka jest jej pasją, uwielbia ćwiczyć, a każdą wolną chwilę spędza śledząc poczynania światowych zawodniczek. Agatka jest pracowita i zdeterminowana. Marzy o wyjeździe i starcie na Olimpiadzie oraz w Mistrzostwach Świata.

 

Zastań Mecenasem talentu Agaty (kliknij)

 

 

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2024