Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Dominika Krawczyk

Dominika  to ośmiolatka, która interesuje się sztukami walki, zwłaszcza karate. Wkłada w treningi wiele pracy i zaangażowania. Bierze udział w licznych turniejach i zawodach. Zajęła 2. miejsce w V Turnieju o Puchar Solny w Wieliczce w konkurencji Kata dziewcząt, 2. miejsce w II Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży w Stąporkowie, 3. miejsce w Pierwszym Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin BUSHIDO-CUP w Starachowicach, a także 3. miejsce w I Turnieju Karate o Puchar Miasta Katowic w kategorii LIGHT CONTACT dziewcząt.

 

Zastań Mecenasem talentu Dominiki (kliknij)

 

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2024