Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Daniel Drotlew, gimnastyk sportowy

Daniel trenuje gimnastykę od 5 roku życia w K.S. „Korona” Kraków. Jest całkowicie zafascynowany i pochłonięty tą dyscypliną sportu. Jeździ na zawody w roli widza i aktualizuje swoją wiedzę o najlepszych zawodnikach w tej dziedzinie. Daniel reprezentuje swoją szkołę i K.S. „Koronę” w wielu zawodach i olimpiadach. Jest niezwykle wytrwały i uparty w dążeniu do celu. Jego marzeniem jest zdobycie olimpijskiego złota.

 

 

Zastań Mecenasem talentu Daniela (kliknij)

 

 

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
Nowoczesny mecenat

Nowoczesny mecenat

Idea opieki nad artystami i naukowcami, powiązana z ich finansowym wsparciem znana jest od starożytności. Obecnie mecenat to kluczowy element planowania rozwoju firmy, w fachowym języku zwany CSR. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2024