Mecenas Dziecięcych Talentów » Dziecięce talenty

Kuba Matysik, żeglarz

Największą pasją Kuby jest żeglarstwo. Regularnie uczestniczy w treningach i regatach. Nie zniechęcają go ani przewrócona łódka, ani kąpiel w lodowatej wodzie.

 

Kuba jest uczniem V klasy Szkoły Podstawowej nr 54 w Krakowie. Na swoim koncie ma już nie lada osiągnięcia. Do tej pory zajął 1. miejsce XIII Regatach o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa w klasie CADET, 1. miejsce w XIX Międzynarodowych Regatach Ekologicznych, 2. miejsce w Mistrzostwach Śląska w klasie CADET, 1. miejsce w regatach zakończenia sezonu żeglarskiego 2012 w Krakowskim Okręgowym Związku Żeglarskim, a także 27. miejsce w regatach NIVEA Błękitne Żagle. Wyniki te są najlepszym potwierdzeniem ponadprzeciętnych zdolności Kuby.

 

Aby chłopiec mógł dalej rozwijać swoją pasję i talent, potrzebuje pomocy w opłaceniu zajęć, zgrupowań, konsultacji i wyjazdów na regaty.

 

 

Zostań Mecenasem talentu Kuby (kliknij)

Dziecięce talenty – pozostałe:

Logo projektu

Logo projektu

Logo zostało zrealizowane na podstawie pracy krakowskiej uczennicy, laureatki naszego wrześniowego konkursu na opracowanie logotypu projektu MDT najpełniej oddającego jego charakter. więcej »
edycja 2012/2013

edycja 2012/2013

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego przez Łukasza Szymańskiego oraz wszystkie dzieci objęte Projektem. więcej »

Rekomendacje

Wiktoria:

To świetny pomysł. Pamiętam, że dawniej sama miałam ten sam problem. Nareszcie ktoś pomyślał o dzieciach. Wystarczy drobiazg, pomagający w rozwoju ich talentów.... »

wiktoria:

swietna sprawa milo popatrzec na tak uzdolnione dzieciaki ,ktore zyja juz od malenstwa czyms co kochaja :}brawo Wiktoria:]... »

Beata:

To piękne, że nareszcie myśli się o talentach dzieci. Realizowanie swoich pasji dopiero wtedy, gdy się już samemu na nie zarabia, to stanowczo za późno.... »

Napisz co mylisz o akcji:
Partner akcji
© Fundacja Czas Dzieci 2024